Dane gdańszczan są bezpieczne. Zagrożenie zlikwidowane.

Administrator danych jest w kontakcie z wszystkimi stronami sprawy danych osobowych: uczestnikami, UODO, Prokuraturą, a nawet sprawcą. W świetle informacji zebranych przez Administratora, a w szczególności oświadczenia sprawcy wszystkie dane osobowe są bezpieczne. Sprawca naruszenia przyznał, że nie udostępniał, a następnie usunął wszystkie dane. Zabiegamy o to, aby UODO oraz Prokuratura ostatecznie potwierdziły nasze ustalenia. Z dużym prawdopodobieństwiem możemy stwierdzić, że zagrożenie zostało usunięte, a dane gdańszczan sà bezpieczne.

INFORMACJE

Informujemy, że PlayPrint Polska Sp. z o.o. ul. Stroma 5/1 87-100 Toruń jako Administrator danych przetwarza Państwa dane osobowe w ramach organizowanej loterii „PIT W Gdańsku się opłaca!”, jednocześnie wskazujemy, że:

Środki , jakie można podjąć w celu zabezpieczenia się przed negatywnymi skutkami naruszenia ochrony danych osobowych.

Jakiego rodzaju naruszenie nastąpiło?

Jakie są konsekwencje naruszenia - co mi grozi?

Czy naruszenie które miało miejsce gdzieś zgłoszone?

Jakie dane zostały naruszone?

Czy dane w bazie loterii są bezpieczne?

Jak mogę sprostować, usunąć lub ograniczyć przetwarzanie moich danych osobowych?

Dlaczego dopiero teraz informujemy o naruszeniu? Dlaczego tak długi trwa?W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ, ZACHĘCAMY DO KONTAKTU


info@pitwgdansku.plW sprawach dotyczących ochrony danych osobowych można się kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iod@pitwgdansku.pl lub pisząc na adres: Playprint Polska Sp. z o.o; ul. Stroma 5/1 87-100 Toruń z dopiskiem "Inspektor Ochrony Danych".